Депутат від "БПП" назвав заяву Абромавичуса "скигленням"

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Іван Вінник вважає, що міністру економічного розвитку й торгівлі бракує мужності

Про це він заявив в ефірі "5 каналу", у середу, 3 лютого.

Говорячи про сьогоднішню заяву чільника МЕРТ Айвараса Абромавичуса про відставку Вінник зазначив: "У країні, яка перебуває фактично у стані війни, взагалі бракує мужності, мужності людей, які працюють на посадах. Особливо з чоловічого складу. Усі поразки чи неспроможності щось зробити врешті-решт закінчуються скигленням з приводу того, що хтось не дає працювати, корупція, хтось на щось впливає". 

Як повідомляв 5.ua, сьогодні міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив, що покидає своє крісло через блокування важливих реформ і тиск на його команду. Він повідомив, що без його відома вирішуються питання, які відповідають інтересам окремих людей: "Ці окремі люди мають імена. І одне ім'я я все-таки хочу назвати. Це Ігор Кононенко". 

Сам Кононенко назвав обвинувачення міністра спробою перекласти відповідальність за невдачі у роботі міністерства і заявив про готовність скласти мандат, якщо на те буде рішення фракції. 

Попередній матеріал
Троє палестинців напали на ізраїльських поліцейських, загинула жінка
Наступний матеріал
Референдум щодо виходу Британії із ЄС відбудеться за кілька місяців

Порошенко: Абромавичус має залишатися міністром

Слідом за Абромавичусом у відставку йдуть кілька його заступників

В ЄС занепокоєні відставкою міністра Абромавичуса

НАБУ зареєструвало кримінальне провадження через заяву Абромавичуса про втручання в роботу його відомства

Через заяву Абромавичуса впала ціна українських єврооблігацій – експерт

5 канал - трансляція наживо