прес-служба Президента України

Депутат доповнив декларацію на 970 млн грн і став найбагатшим у Раді

  Народний депутат від "Народного фронту" Ігор Котвіцький доповнив свою декларацію за попередній рік.

  В оновленому документі зазначається, що політик мав на рахунках у банках та інших фінансових установах 970,92 млн грнп. Доповнену декларацію за 2014 рік він оприлюднив на сайті Верховної Ради у серпні. Завдяки згаданому майже мільярду депутат став офіційно найбагатшим у парламенті.

  У березні, коли всі парламентарії мусять подавати декларацію про доходи, Котвіцький вказав заощадження та рахунки у розмірі 63,867 млн грн. Тепер він збільшив суму коштів на 907,05 млн. Крім того, збільшилась загальна сума його сукупного доходу з 26,06 до 71,9 млнв грн. Це сталося завдяки зростанню доходу від дивідендів і процентів.

  На запитання журналіста "Радіо Свобода", звідки Котвіцький взяв понад 900 млн грн, він порадив звернутися до людини, яка заповнювала його декларацію за 2014 рік. "Це до бухгалтера питання. Люди помиляються і виправили помилку. Це гроші, які багато років лежали на рахунках у банках, а не виникли нізвідки. Це механічна помилка", - заявив він. Котвіцький є бізнес-партнером сім'ї міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

  Нагадаємо, протягом перших трьох місяців 2015 року українці подали майже 194 тис. декларацій про майновий стан і доходи. Доходи більше 1 млн грн вказали 683 людини.

  Попередній матеріал
  "Звинувачуйте Путіна, а не сирійських гробарів": повстанці звернулися до матерів російських солдатів
  Наступний матеріал
  У Львові кореспондент Los Angeles Times презентував "головну книгу" про війну на Донбасі
  Теги:
  Loading...