Стародубцев
Стародубцев Facebook/Олександр Стародубцев

Департамент публічних закупівель ProZorro залишається в МЕРТ

  Команда висловила свою повагу до позиції керівництва Міністерства економічного розвитку й торгівлі, утім вирішила не покидати відомство

  Про це сьогодні, 5 лютого, на своїй сторінці у Facebook написав директор департаменту регулювання держзакупівель МЕРТ Олександр Стародубцев.

  Він зазначив, що команда реформи публічних закупівель в Україні підтримує і вболіває за міністра Айвараса Абромавичуса і його заступника, зокрема, їхнього керівника Максима Нефьодова, утім має намір залишитися працювати у міністерстві.

  "Ми продовжуємо працювати на своїх місцях і просувати одну з небагатьох реформ, що успішно розвиваються в Україні. Ми щиро вважаємо, що без команди міністра та Макса хід нашої реформи може серйозно загальмуватися. Це не викликає у нас радості, але ми готові йти до кінця. Стоїмо та Слава Україні!" - написав Стародубцев. 

  Нагадаємо, що напередодні ввечері уряд провів позачергове засідання, після якого свої заяви про відставку відкликали глава Мінагропроду Олексій Павленко, міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі і міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. Чільник МЕРТ на цьому засіданні був відсутній. Пізніше прес-служба міністра повідомила, що Абромавичус відмовився відкликати заяву про відставку. 

  Попередній матеріал
  У Києві активісти під посольством Нідерландів закликали зробити правильний вибір на референдумі
  Наступний матеріал
  Демарш Абромавичуса зіграв на користь Яценюка - експерт
  Теги:
  Loading...

  Абромавичуса викликали на допит в Антикорупційне бюро

  Кононенко-Абромавичус: емоційне "розслідування" за зачиненими дверима

  "БПП" запросила Абромавичуса на засідання фракції, міністр не прийшов

  Слідом за Абромавичусом у відставку йде його перший заступник

  Міністр Абромавичус подає у відставку

  5 канал - трансляція наживо