5.ua

День в Раді: боротьба з корупцією, електромобілі і спектакль

  У Парламенті створили депутатську групу, яка боротиметься з корупцією. І серед своїх колег, і поза межами Верховної Ради. Обіцяють відразу "здавати" правопорушників правоохоронцям.

  А ще депутати хочуть цього тижня побачити проект бюджету на наступний рік. Його уряд поки що не подав, каже  Анна Мірошниченко. 

  Одна фракція. А всередині - ще одна. Точніше група з 15 депутатів. В такому складі парламентарі викриватимуть корупціонерів "серед своїх".  Як упіймають правопорушника, або схему корупційну накриють - обіцяють відразу сповістити і журналістів, і правоохоронців.

  Окрім корупціонерів у стінах парламенту не проти б зловити і урядовців з проектом бюджету на наступний рік і податковими змінами. Залишається три пленарних тижня, а документів у Раді досі немає.

  Хочуть побачити проект бюджету і в інших фракціях. Уже, кажуть, ходили по нього до міністра фінансів. Але з чим зайшли, з тим і вийшли.

  Спікер обіцяє, що влаштує ще одну зустріч урядовців із депутатами, щоб узгодити бюджет.

  Поки що на порядку денному питання інші. Вже півроку в парламенті лежить закон, який скасовує ввізне мито на електромобілі. Фахівці - порахували, без нього електрокар здешевшає відсотків на 8-10. Депутати довго не думали.

  Разом із ввізним митом хотіли ще ПДВ для електромобілів скасувати. Це ще мінус 20 відсотків від їхньої ціни. Але таку норму депутати забракували.

  Градус напруги через електромобілі цього сесійного дня знижує хіба що спектакль в Раді. В день боротьби із насильством над жінками депутати читають монологи із п'єси "Сім". Історії активісток, які борються за права жінок. Навіть депутати-чоловіки зголосилися на жіночі ролі.  

  Попередній матеріал
  Окупанти вирішили заблокувати Крим ще й з боку Туреччини
  Наступний матеріал
  Путін піднімає ставки: ЗС РФ посилили бомбардування населених пунктів на турецько-сирійському кордоні
  Теги:
  Loading...