5 канал

Демчишина не усунуть до початку опалювального сезону - експерт

  Міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина не усунуть з посади до початку опалювального сезону.

  Про це в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" повідомив експерт ГІ "Реанімаційний пакет реформ" Ярослав Юрчишин. "Якщо аналізувати як прем'єр-міністр ставиться зараз до міністрів на засіданні Кабміну, то досить хитка ситуація у міністра палива і енергетики, але сумнівно, що ця людина буде відсторонена як мінімум до зими, до початку проблем з опалювальним сезоном, який в нас починається кожної зими, тому що це політична квота", - сказав він.

  Юрчишин також додав, що системних змін в Кабміні до місцевих виборів він би не прогнозував. "Будуть заповнюватися ті вакансії, які зараз є відкриті – це Мінекології, це, ймовірно, Міністерство охорони здоров'я, якщо міністра відправлять у відставку, як він сам того і просив", - зазначив він.

  Нагадаємо, міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин розповів, скільки коштує Україні газ, імпортований з Європи.

  Попередній матеріал
  Розслідування загибелі голови Total у Росії завершено, прибиральник снігу визнав провину
  Наступний матеріал
  У Київській області горить більше 20 га торфовищ
  Теги:
  Loading...