5.ua

Демчишин: Постачання вугілля з Донбасу та Росії стане можливим за умови відновлення роботи однієї з ЛЕП у напрямку Криму

  Постачання вугілля для українських теплоелектростанцій з Донбасу і Росії стане можливим за умови відновлення роботи однієї з чотирьох ліній електропередач у напрямку Криму.

  Про це міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин заявив напередодні, після зібрання енергетичного штабу в Кабінеті міністрів.

  Зазначимо, що прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на засіданні заявив, що в Україні недостатньо запасів вугілля для проходження зими. 

  "За тими даними, що є в мене, очевидно, що запасів вугілля немає, достатніх запасів немає. Я вимагаю невідкладно надзвичайний план заходів для того, щоб пройти зиму в стабільній енергетичній системі країни. Необхідні ресурси держава виділила. Як через бюджет, так і за рахунок кредитування енергетичних компаній. І зараз ці ресурси не просто потрібно освоїти, нам потрібні запаси вугілля, розуміючи, що Росія буде блокувати постачання вугілля", - сказав він. 

  Нагадаємо, в п'ятницю, 27 листопада, під час пленарного засідання Верховної Ради Демчишин повідомив, що Україна активно веде переговори із постачальниками вугілля з ПАР. 

  Попередній матеріал
  За результатами 2015 року, державне оборонне замовлення буде виконано на 100% - "Укроборонпром"
  Наступний матеріал
  Запали свічку пам'яті: Сьогодні Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору
  Теги:
  Loading...