погоджувальна рада 5.ua

Делегація ВР розпочала візит до Брюсселя в межах українського тижня

Перед початком конференції відбудеться розширена дискусія щодо висновків та рекомендацій місії Європарламенту щодо потреб Верховної Ради України.

Делегація Верховної Ради вилетіла до Брюсселя на український тиждень в Європарламенті, передає сайт парламенту. Крім Володимира Гройсмана, до Бельгії вирушили лідери депутатських фракцій, голови комітетів, народні депутати та працівники апарату парламенту.

Перед початком конференції відбудеться розширена дискусія щодо висновків та рекомендацій місії Європарламенту щодо потреб Верховної Ради України. За її результатами мають підписати угоду про адміністративну співпрацю між загальним секретаріатом Європарламенту та апаратом української Верховної Ради.

Під час візиту Володимир Гройсман зустрінеться, зокрема, із заступником генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу, президентом Європарламенту Мартіном Шульцем та віце-президентом Єврокомісії Валдисом Домбровскісом.

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради заявляв, що парламент уже розробив нову європейську модель своєї діяльності і її мають намір представити у Брюсселі в межах Українського тижня, який розпочинається у понеділок 29 лютого.

Попередній матеріал
Кемерон назвав агресію РФ проти України однією з причин, щоб залишатися Британії у Євросоюзі
Наступний матеріал
Країни Балтії хочуть розширити присутність НАТО на своїй території
Теги:
Loading...