kmu.gov.ua

Делегація Конгресу США провела зустрічі з Кличком, Турчиновим та Яценюком

  Київ відвідала делегація Конгресу США на чолі з керівником демократичної меншості у Палаті представників Ненсі Пелозі.

  Як повідомляє сайт уряду, Яценюк обговорив з конгресменами виклики та завдання, що стоять перед Україною. За даними Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ, у виступах американських конгресменів йшлося, що "виклики, що стають перед Україною, вражають, але також вражає самовідданість уряду України та його практичні дії, які дають відповіді на великий масштаб безпекових, економічних, соціальних і гуманітарних проблем".

  Глава українського уряду висловив вдячність за тверду підтримку України з боку Сенату і Палати представників Сполучених Штатів. "Покладаємося на подальші практичні кроки, які дозволять зміцнити українську безпеку, реалізувати план урядових реформ і упевнити гідну перспективу для вільного і заможного життя нашого народу", - зазначив Яценюк.

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", під час зустрічі делегації з секретарем РНБО України Олександром Турчиновим обговорили питання міждержавної і військово-технічної співпраці між країнами. Співрозмовники наголосили на спільності оцінок агресії Росії, приділивши значну увагу питанню ефективності введених санкцій відносно РФ. "Ми розуміємо, що сильна Україна є чинником стабільності в Європі і готові всіляко підтримувати вас", - зазначила Пелозі.

  Київський міський голова Віталій Кличко на зустрічі з делегацією подякував американським політикам за увагу до України й зазначив, що країна потребує подальшої фінансової підтримки та зусиль, спрямованих на модернізацію економіки. "Насамперед, ми зацікавлені в залученні американських технологій та ноу-хау, які дали б поштовх до оновлення і зміцнення української економіки та виробництва", - наголосив Кличко. Крім того, йшлося про врегулювання ситуації на Сході України та застосування досвіду ветеранських організацій США в адаптації до мирного життя військовослужбовців-учасників АТО.

  Нагадаємо, 31 липня США запровадили розширення санкцій у зв'язку з агресією Росії проти України й окупацією Криму. Санкції стосуються фізичних осіб та компанії з Росії, а також колишніх діячів режиму Віктора Януковича.

  Попередній матеріал
  Прокуратура оприлюднила інфографіку щодо розслідування російського вторгнення в Україну
  Наступний матеріал
  На фестивалі у США представили неймовірні скульптури з піску