Яценюк 5.ua

Деякі країни ЄС недооцінюють загрозу від російської агресії – Яценюк

Прем’єр пов’язав ненадання зброї Україні з необхідністю координації країн Заходу, не всі з яких розуміють рівень загрози з РФ.

Рішення Сполучених Штатів щодо надання Україні зброї залежить від країн-членів Євросоюзу. Водночас, найбільше Білий дім враховує думку держав "Великої сімки". Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк в ексклюзивному інтерв’ю "5 каналу". Його повну версію дивіться сьогодні о 20:10.

"Рішення щодо надання зброї приймається президентом США. Білий дім має певні обмеження геополітичні у прийнятті цього рішення . Чому? Тому що Білий дім повинен утримувати альянс з усіма нашими європейськими партнерами також. Якщо хтось з країн-членів ЄС, в особливості з "Великої сімки", ставиться не дуже позитивно до ідеї постачання зброї Україні, то це безпосередньо впливає на рішення Білого дому. Я би не хотів вдаватися в деталі, хто не дуже позитивно відноситься до цього. Але думаю, що західні партнери недооцінюють інколи загрози, які ідуть з РФ", – вважає Арсеній Яценюк.

Повну версію еклюзивного інтерв’ю Арсенія Яценюка дивіться сьогодні на "5 каналі" о 20:10.

Попередній матеріал
ГПУ викликала на допит Наливайченка
Наступний матеріал
Українці не постраждали під час повені у Тбілісі – МЗС
Теги:
Loading...