5.ua

Деякі депутати, яких можуть позбавити недоторканності, хочуть дестабілізувати роботу ГПУ - Медведєв

Дуже часто критика громадських активістів в бік Президента або державних структур виглядає дуже дивно.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив Олег Медведєв, радник Президента України.

"Мене трохи дивує позиція громадських активістів. Я не знаю, насправді, як краще і хто має призначати керівника антикорупційного комітету. І чомусь винний Президент. От як щось не так в судах, то винний Президент… Хоча судова гілка влади у нас незалежна. Якщо щось з корупцією – до Президента, якщо щось не так в прокуратурі – до Президента. Але в той же час ті ж самі активісти незадоволені тим, що Президент кудись втручається. От, мовляв, чому він втручається в прокуратуру, чому він втручається туди, сюди, і так далі…", - каже Медведєв.

За його словами, треба бути вкрай обережними з критикою державних структур.

"Останніми днями дуже багато спекуляцій навколо Порошенка, ГПУ, Шокіна, Сакварелідзе. Так, якщо прокуратура працює недосконало, до неї можуть бути питання, особливо – в демократичному суспільстві. Але, в той же час, ініціатором збору підписів за відставку Шокіна є конкретна політична сила, щодо кількох депутатів якої ГПУ готує подання на зняття недоторканості. "Правому Сектору" не подобається, що міліція переслідувала їхніх бандитів на Закарпатті, то вони Авакова відставити хочуть… Реальність в тому, що ГПУ добре працює, тандем Шокіна-Сакварелідзе працює, і хтось хоче це дестабілізувати", - твердить радник Президента.

Раніше 5.ua повідомляв про те, що, на думку деяких нардепів, Рада не знайде 300 голосів для зняття недоторканності з депутатів.

Попередній матеріал
Екс-керівника ДАІ Миколаєва судять за приховування ДТП півторарічної давнини
Наступний матеріал
Восени НАТО проведе в Європі наймасштабніші за останнє десятиріччя навчання
Теги:
Loading...