5 канал

Чи будуть проголосовані правки щодо електронного декларування, залежить від громадського і міжнародного тиску - аналітик

Необхідно посилити громадський тиск.

Про це в ефірі "5 канала" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив політичний аналітик Андрій Яременко.

"Питання, чи будуть ці правки внесені (щодо електронного декларування - 5.ua), чи будуть вони реально проголосовані, який законопроект буде проголосований щодо виправлення ситуації - це залежить по суті від двох факторів - від громадського тиску і від зовнішньополітичного тиску. Чи сума громадський тиск плюс зовнішньополітичний тиск перевищить небажання депутатів здати своїх в уряді?" - запитав він. 

За словами аналітика, міжнародний тиск зберігається, він є постійним. Необхідно посилити громадський тиск.

"Тиск громадськості має посилюватися. І тоді в один момент все переломиться, а більше того, можливо знайдуть якийсь компромісний варіант. Наприклад, проголосують, але тоді, коли можна буде декларувати тим чиновникам, які не встигли задекларувати, тобто щоб проскочили раніше ті, хто треба", - зазначив Яременко.

Нагадаємо, сьогодні депутати не проголосували за включення до порядку денного законопроекту щодо електронного декларування. Раніше про появу згаданої правки 4 січня повідомив депутат від БПП і член комітету з питань запобігання корупції Віктор Чумак. За його словами, саме електронне декларування є однією з умов для запровадження безвізового режиму з Євросоюзом. Наступного дня до Верховної Ради внесли законопроект, який скасовує цю правку.

Попередній матеріал
У київських школах продовжили карантин
Наступний матеріал
Прокуратура розпочала розслідування недбалості на "Запоріжсталі", через яку комбінат втратив 150 млн грн
Loading...

Завтра ВР може розглянути зміни до держбюджету щодо електронного декларування

ЄС прокоментував ситуацію з правкою в держбюджет, яка відтерміновує електронне декларування

У Раді зареєстрували законопроект про скасування правки в бюджеті, яка відтерміновує електронне декларування

Реформи в Україні просуваються повільно й унаслідок тиску ззовні - німецькі експерти