Тетяна Козаченко
5.ua

Чільниця люстраційного департаменту Мін'юсту: слідчі не мають дозвільних документів на проведення обшуку

Слідчі, які зранку намагалися провести обшук у помешканні глави люстраційного департаменту Міністерства юстиції, не мають дозвільних документів та не зазначені у відповідній ухвалі суду.

Про це глава люстраційного департаменту Мін'юсту Тетяна Козаченко повідомила "5 каналу" телефоном. Вона зауважила, що її адвокати з'ясували: у рішенні Феміди взагалі не зазначено, хто саме може проводити обшук.

Крім того, Тетяна Козаченко розповіла, що зараз перебуває у квартирі. З її слів, слідчі погрожують виламати двері.

"Вони прийшли і декілька разів відключали світло, не працював домофон, щоби я не бачила, що відбувається. Вони все ще спілкуються з адвокатами, які є за дверима разом з ними" – наголошує директор департаменту з питань люстрації.

Вона зазначила, що, оскільки в ухвалі не зазначено, хто має проводити обшук, її адвокати зараз чекають на слідчого, який уповноважений провести слідчі дії."Мені не було відомо, по якій справі, і взагалі - невідомі будь-які справи, де могло бути замішано або застосовано будь-які дії щодо Міністерства юстиції або осіб, які в ньому працюють" – зазначає Козаченко.

У прес-службі МВС у свою чергу зазначили, що обшуки у посадових осіб міністерства юстиції проводяться у зв'язку зі справою про підроблення документів. Кримінальне провадження було відкрите за зверненням міністра юстиції Павла Петренка. Згідно із досудовим розслідуванням, у середині лютого невідома особа підробила лист Мін'юсту, який адресувався заступнику начальника Державної фіскальної служби. 

Зазначимо водночас, із обшуком прийшли й до заступника голови люстраційного департаменту Мін'юсту Дмитра Димова.

Попередній матеріал
Росія готується до провокацій на травневі свята – Яценюк
Наступний матеріал
Терористичні загрози збільшуються – Полторак

У МВС назвали причину обшуку в голови люстраційного департаменту Мін'юсту

Обшук у голови люстраційного департаменту Мін'юсту проводять працівники МВС

До керівника люстраційного департаменту Мін'юсту прийшли з обшуком

Конституційний суд відклав розгляд закону про люстрацію