Черновецький знову став мером Києва (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Чільником столиці вже вдруге офіційно став Леонід Черновецький. А Київрада прийняла до своїх лав 120 нових обранців з 7 політичних сил, що перемогли на виборах у столиці. Перше засідання провели урочисто - у колонній залі з оркестром. Новообрані вирішили не перейматися проблемами киян, а обійтися суто кадровими питаннями - забрали свої депутатські посвідчення та розійшлися святкувати.

  Відкриття нового політичного сезону у Києві - урочисте. Перше засідання - у колонній залі, новачків зустрічають квітами, червоним килимом та фуршетом. А у музеї подарунків - розмістили духовий оркестр. Новий-старий мер та новообрані депути слухають мелодію з кінофільму "Повернення Будулая".

  А тим часом старожили Хрещатика, 36 знайомлять з новоприбулими колегами.

  Серед новачків - владика Павло - настоятель Києво-Печерської лаври, тепер депутат. Під прапором Партії регіонів він разом із колегами обіцяє творити добро для киян. З ким дружитиме - його політична сила ще не визначилась.

  Олексій Омельяненко, депутат київради, Партія регіонів: "К нам поступали предложения о сотрудничестве, но мы будем их рассматривать на франкции".

  Для Олександра Зінченка сьогоднішні урочистості теж уперше. Він виправдовується перед журналістами, чому Юлія Тимошенко, Олександр Турчинов та Микола Томенко так і не стали депутатами.

  Олександр Зінченко, депутат Київради, БЮТ: "Я особисто підтримую рішення і Тимошенко і Турчинова, взагалі вважаю, що всім роботи вистачить".

  І ось довгоочікувана мить. Слово бере голова київського Тервиборчкому. Галина Білик вручає Леоніду Черновецькому квиток на владу в столиці.

  Ще година - і всі мандати депутатам роздали. Посвідченя поки що тимчасові, у разі, якщо хтось відмовиться від депутатства. Ще є час на роздуми й у мера - його документ теж тимчасовий. Але звертати з обраної дороги Черновецький не збирається. А на знак своїх добрих намірів повідомляє - він вибачає свого політичного опонента Юрія Луценка.

  Від урочистостей до роботи - одне засідання. Наступне зібрання обіцяє бути робочим: депутати врешті мають оголосити - хто з ким об`єднається у більшість. А також - обрати Черновецькому заступника, нового секретаря Київради.

  Наталя Павлова, Олена Сорокіна, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.20Мб)
  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС: ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  Українські журналісти взяли до рук зброю (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги: