Черновецький обіцяє працювати на славу та продовжувати централізацію влади

  Зосередити владу в своїх руках на благо киян пообіцяв Леонід Черновецький. Він вирішив не чекати офіційних результав перегонів і оголосив про свої плани на посаді мера столиці вже сьогодні. У тервиборчкомі тим часом продовжують рахувати голоси. Для офіційних підсумків потрібні всі протоколи з мокрими печатками, які тільки-но почали надходити.

  Члени тервиборчкому нарешті зібралися на засідання. За процедурою, його можна розпочинати, коли з`являться протоколи з мокрими печатками. Утім підрахунок голосів іде повільно. На другий день після виборів зі своєю роботою впоралися лише у кількох районах. Тут немає злого умислу, переконана голова тервиборчкому і пояснює все людським фактором.

  Галина Білик, голова територіальної виборчої комісії: "Люди втомилися велика робота, навантаження і щоб зробити документи правильно, відповідності до Закону потребується час, але ж Закон вимагає протягом п`яти днів підвести підсумки. Ми це зробимо".

  Але і учасникам перегонів, і виборцям уже і так все зрозуміло. Лідера не наздогнати. Леонід Черновецький втомлений, але задоволений, провів першу прес-конференцію після завершення перегонів. Новий старий мер зізнався: йому було важко. Чомусь щодня чекав арешту. Але сумнівів у перемозі не було. Тепер така підтримка киян розв`язує йому руки.

  Леонід Черновецький, Київський міський голова: "Поработаем на славу, самое главное с этих идей то, что благодаря тому, что я получил большое количество депутатов в Киевраде, я закреплю их за каждым районом, я буду продолжать централизацию власти, и хочу отвечать за жизнь каждого киевлянина самостоятельно, я не доверяю районным властям и не доверяю многим из тех, кто продолжает оставаться со мной, и навязан мне был политическими силами, поскольку я не имел такого преимущества, которое дала мне Юлия Владимировна".

  Мер не розкрив таємницю, з ким творитиме більшість Блок Черновецького. Однак сказав - там точно не буде БЮТу. Він звинуватив опонентів ледь не у диверсіях.

  Леонід Черновецький, Київський міський голова: "Их лицо звериное, недоброе, популистское. Те приемы против меня во время выборов, просто шокировали. ПеререзАлись провода електропередач, отключались целые районы, чтобы за меня не проголосовали".

  Поки що на такі пригломшливі звинувачення Черновецького у БЮТ не відреагували. За попредніми результами, Київську міську раду сформують сім партій. Окрім головних опонентів, туди увійдуть Блоки Кличка, Литвина та Катеринчука, Громадський актив Києва та Партія регіонів. Найбільший шок столичних перевиборів - відсутність у київраді "Нашої України - Народної самооборони". Лідер блоку назвав причину поразки без натяків.

  Юрій Луценко, лідер блоку НУ-НС: "Я програв Балозі київські вибори. Я програв СП, якому вдалося повністю знищити підтримку киян цієї політсили. Це тяжкий удар по мені, по НС. В першу чергу це колокольний дзвін по НУ, який руками оточення Президента і його позицією під час оолорсування просто покладений могильний камінь".

  Інші учасники перегонів  результати перегонів не коментують - чекають на остаточні підсумки волевиявлення.

  Наталія Жижко, Наталя Павлова, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (12Мб)
  Попередній матеріал
  ЄС за добу знімає квоти з української сталі
  Наступний матеріал
  Тимошенко не впевнена, чи підтримуватиме Ющенка на виборах Президента
  Теги: