Черновецькому - 57

  Численні подарунки та привітання від послів та вітчизняних політиків приймає у свій День народження мер Києва Леонід Черновецький. Йому сьогодні виповнюється п`ятдесят сім років. Найкращим подарунком мер вважає любов своїх онуків. Дружина подарувала Леоніду Михайловичу світлину, на якій зображена вся родина.

  Окрім приємних святкових клопотів, імениннику сьогодні довелося і попрацювати - провести офіційну зустріч із надзвичайним та повноважним послом Японії Тадаші Ізава. Щоправда, на неї Леонід Черновецький запізнився. Тож довелося виправдовуватися та знайомити посла із своєю родиною. Адже, на зустрічі мера супроводжували дружина та онука. Окрім японського дипломата, Черновецього зі святом привітали ще 20 послів та консулів. Серед яких і посол Росії в Україні Віктор Черномирдін. Він подарував меру картину, на якій зображено Софійську площу із пам`ятником Богдану Хмельницькому.

  Леонід Черновецький, Київський міський голова:"У меня 2 детей, 4 внуков и сегодня у меня день рождения. Поэтому я, как бы, немножко нарушил процедуру. Надеюсь, что господин посол не в обиде".

  Попередній матеріал
  Луценко стверджує, що Сандей Аделаджа причетний до фінансових махінацій
  Наступний матеріал
  Дитяче Євробачення-2009 відбудеться в Україні
  Теги:
  Loading...