Порошенко_Нью-Йорк 5.ua

Британія направить в Україну військових інструкторів – Кемерон

  Велика Британія направить в Україну військових інструкторів і цільову допомогу Збройним силам України.

  Про це прем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон заявив під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком у Нью-Йорку в рамках роботи 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, інформує офіційне інтернет-представництво глави української держави.

  Зазначається, що Порошенко детально поінформував главу британського уряду про ситуацію на Сході України. Він наголосив на важливості повного виконання Мінських домовленостей.

  Політики заявили, що проведення бойовиками псевдовиборів на тимчасово окупованій території 18 жовтня та 1 листопада є неприйнятним. Порошенко підкреслив, що через такі дії мають бути посилені санкції проти Російської Федерації.

  У свою чергу Девід Кемерон запевнив Президента України у підтримці з боку Британії в захисті територіальної цілісності України як політично, так і шляхом направлення військових інструкторів та цільової допомоги ЗСУ.

  Нагадаємо, Президент Петро Порошенко під час виступу на саміті Сталого Розвитку в рамках Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку заявив, що кожен день війни на українському Донбасі коштує близько $5 млн.

  Попередній матеріал
  У Нью-Йорку Порошенко разом з дружиною вшанував пам'ять жертв трагедії 11 вересня
  Наступний матеріал
  Україна збільшила добовий імпорт газу з ЄС на 12%
  Теги:
  Loading...