Боровик спростував заяву про створення партії Саакашвілі

  В.о. заступника голови Одеської ОДА запевнив, що команда Саакашвілі створить рух боротьби із корупцією, який працюватиме у форматі форуму

  Олександр Боровик спростував повідомлення про те, що чільник Одещини Міхеїл Саакашвілі створить правоцентристську партію. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

  "Я хочу зробити спростування того, що створюється або створилася нова партія. Рух за Очищення – це об'єднання, створене як широкий форум боротьби проти корупції. На даний момент пишеться програма цього Руху, і я висловлюю свої побажання щодо того, якими повинні бути ця програма і майбутнє Руху. Роблячи це, я представляю виключно свої погляди і побажання. Я не представляю ні координаційну раду Руху, ні когось з її членів. Я дуже шкодую, що мої відповіді в інтерв'ю були інтерпретовані як проголошення нової партії. Це не відповідає дійсності", - написав він. 

  Нагадаємо, сьогодні було опубліковано повідомлення про те, що в.о. заступника Одесьокї ОДА Олександр Боровик анонсував створення Міхеїлом Саакашвілі нової правоцентристської партії з фіскально-консервативною і соціально-ліберальною програмою.

  Попередній матеріал
  Генетики створили собак з подвійною м'язовою масою
  Наступний матеріал
  Абромавичус повернувся до роботи на посаді міністра

  Міхеїла Саакашвілі позбавили громадянства Грузії

  Міхеіл Саакашвілі: Українцям характерна феноменальна самоорганізація та боєздатність

  Міхеіл Саакашвілі: Українські солдати і офіцери просто дивовижні хлопці – вони врятували Європу

  Міхеіл Саакашвілі: Такої хорошої аудиторії, як в Україні, я ніколи не бачив

  Перше розгорнуте інтерв'ю Міхеіла Саакашвілі на посаді голови Одеської ОДА (повний текст і відео)

  5 канал - трансляція наживо