Клімкін 5.ua

Бойовики навмисно провокували українських військових - Клімкін

  Терористи брутально порушили Мінські домовленості і навмисно провокували українських військових.

  Про це заявив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на прес-конференції у Берліні після зустрічі зі своїм німецьким колегою Штайнмаєром. Обидва політики погодилися, що єдиний шлях до миру - це Мінські домовленості, які зараз постійно порушуються. Зокрема, відведення важкої техніки і допуск місії ОБСЄ до зони конфлікту.

  10 червня міністри закордонних справ зустрінуться у Парижі у Нормандському форматі, де обговорять ситуацію на Сході України.

  Нагадаємо, 30 травня глава МЗС України Павло Клімкін провів зустріч зі своїм німецьким колегою Франком-Вальтером Штайнмаєром у Києві. Під час зутсрічі сторони обговорили можливі шляхи стабілізації ситуації у зоні Антитеристичної операції на Донбасі. Німеччина покладає особливу надію на робочі підгрупи, які були створені під час чергового засідання у Мінську. Чотири підгрупи повинні опікуватися економікою, гуманітарними та соціальними питаннями, а також проведенням місцевих виборів. Для того, щоби групи запрацювали, наголосив Штайнмаєр, необхідне припинення вогню.

  Попередній матеріал
  СБУ попередила підрив потягу з українською віськовою технікою на Харківщині
  Наступний матеріал
  В Україні перейменують понад 60 населених пунктів з радянськими назвами: список