паркан
5.ua

Блокування "Укрнафти" автоматниками: реакція влади

Новий паркан та озброєнні охоронці без упізнавальних знаків - таку картину увечері неділі побачили журналісти на ганку компанії "Укрнафти", більше половини акцій якої належать державі. Люди у балаклавах на спілкування не йшли.

Перевіряти, чи не є озброєнні люди російськими диверсантами, не наважився жоден чиновник. На місце прибули народні депутати.

Після спілкування з депутатами до журналістів вийшов керівник з безпеки "Укрнафти". Чому саме зараз виникла потреба посилити охорону офісу, не повідомив.

Що за охоронна структура в "Укрнафті", не знає навіть міністр енергетики. Проте припускає, що хтось хоче таким чином залишити вплив на компанію. Станом на початок березня "Укрнафта" заборгувала державі 2,5 мільярди гривень, а щодня має сплачувати ще по 20 мільйонів рентних платежів. Завдяки ухваленню законопроекту 2273 держава отримала можливість впливати на призначення нового керівництва компанії. Цю процедуру запустили, каже міністр, і протягом місяця "Укранафта" має отримати нового керівника.

Відреагували на появу "зелених чоловічків" в "Укрнафті" керівники силових відомств. Арсен Аваков дав 24 години охоронним структурам привести свою діяльність у відповідність до букви закону. І попередив олігархів: особистої охорони зі зброєю у них більше не буде. Глава ж СБУ попередив, що спецслужба готова затримати усіх осіб зі зброєю в "Укрнафті".

Висловився і Президент. На зустрічі з військовими Петро Порошенко повідомив: усі батальйони тероборони мають підпорядковуватися чіткій військовій вертикалі.

Олексій Братущак, "5 канал"

Попередній матеріал
Місцеві вибори у Франції та Іспанії: результати відображають загальнонаціональну тенденцію
Наступний матеріал
У Сінгапурі оплакують смерть Лі Куан Ю
Теги:

Порошенко наказав роззброїти осіб, які нібито охороняють приміщення "Укрнафти"

"Дніпро-1" не має відношення до блокування "Укрнафти" - Береза

Вхід до "Укрнафти" заблокували автоматники, які назвались бійцями батальйону "Дніпро-1" - нардеп

Коломойський барикадується в "Укрнафті" - Лещенко