president.gov.ua

Білорусь продовжить надавати Україні сприяння для мирного врегулювання ситуації на Донбасі - Макей

  Глава Міністерства закордонних справ Білорусі Володимир Макей на зустрічі з президентом України Петром Порошенком висловив стурбованість погіршенням ситуації на Донбасі, порушенням Мінських домовленостей і підкреслив, що білоруська сторона готова і надалі надавати необхідне сприяння для пошуку шляхів мирного врегулювання ситуації.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Макей запевнив, що з білоруської території не буде ніякої загрози для України. "Україна - наш добрий сусід, з яким ми маємо велику протяжність кордону. Повірте, ми хочемо, щоб це був кордон миру і злагоди, а не кордон розбрату і ненависті", - зазначив білоруський дипломат.

  Співрозмовники також обговорили ключові питання українсько-білоруських відносин. Зокрема, схвалили активізацію діяльності Міжурядової змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, останнє засідання якої відбулося в Чернігові 24 липня 2015 року.

  Порошенко і Макей висловили зацікавленість у подальшому розвитку співробітництва в енергетичній, агропромисловій, машинобудівної та авіаційних галузях. Окрему увагу було приділено подальшому поглибленню співробітництва в транспортно-логістичній сфері. Білоруський міністр повідомив про зацікавленість його країни у збільшенні використання морських портів України.

  Нагадаємо, Україна і Білорусь планують активізувати демаркацію спільного кордону і розраховують на допомогу ЄС.

  Попередній матеріал
  Порошенко відсторонив від посад затриманих за хабарництво голів райдержадміністрацій
  Наступний матеріал
  За добу проросійські терористи понад 150 разів обстрілювали позиції українських військових
  Теги:
  Loading...