5 канал

Біля українського кордону РФ будує дві потужні військові бази – Парубій

Будівництво військових баз може свідчити про підготовку плацдарму для можливих нових наступальних дій.

Про це перший заступник голови Верховної Ради України Андрій Парубій заявив у програмі "Експертна тема" на "5 каналі".

"Я не вірю, що в найближчий період Путін дійсно дасть вказівку для виведення своїх військ. Війська Російської Федерації Путіна продовжують перебувати на окупованих територіях, вони продовжують перебувати у значній кількості біля кордону України. Більше того, будується дві потужні військові бази в безпосередній близькості від українського кордону, що є свідченням тому, що готується плацдарм для можливих нових атакуючих дій. І я переконаний, що агресивні плани Путіна щодо України не відійшли в минуле", - сказав він.

Водночас Парубій переконаний, що Україна має наполягати на тих позиціях, які повинен виконувати президент РФ: "Ми маємо наголошувати на тому, щоб війська були виведені, адже ми знаємо, що 1 січня закінчується дія санкцій і для України є вкрай важливим, щоб санкції були продовжені. Тому що ми бачимо їхній ефект і їхню ефективність по відношенню до Путіна, до його режиму. І тому Україна позицію виведення російських військ буде відстоювати послідовно і принципово". 

Нагадаємо, нещодавно генеральний секретар Організації з безпеки і співробітництва в Європі Ламберто Заньєр заявив, що перспективи реалізації Мінських домовленостей викликають обережний оптимізм

Повну версію розмови з Андрієм Парубієм читайте в рубриці Інтерв'ю.

Попередній матеріал
Іран оголосив про успішне випробування ракети великої дальності
Наступний матеріал
Український народ довіряє армії на рівні Церкви – Порошенко
Теги:
Loading...