5 канал

Бєлькова: Основний ворог РФ - не вступ України в НАТО, а швидке проведення реформ в державі

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Ольга Бєлькова висловила думку, що основним ворогом Росії є не вступ України до НАТО, а саме швидке проведення реформ всередині країни.

Про це вона сказала в ефірі "5 каналу" у програмі "Підсумки дня". "Для Росії, мені здається, основний ворог - не вступ в НАТО, а саме реформування України, і економіки України", - зазначила нардеп.

За її словами, продовження проведення реформ, які вимагає НАТО, тільки прискорить вступ України до Альянсу. "Якщо ми будемо плідно працювати і в парламенті, і в уряді, відстоюючи саме інтереси українського народу, використовуючи підказки всіх тих країн, які сьогодні пройшли цей шлях, то я думаю, що тоді референдум засвідчить 90% чи 99% підтримку, і нарешті ми не будемо озиратися, що Росія подумає про це", - сказала Бєляєва.

Вона також додала: "Я одна з тих українок, яка ще 10 років тому уявляла НАТО як виключно військову справу. Але я нагадаю, що і Росія так само, співпрацюючи з НАТО, дуже багато змінила у сенсі державного бюджету, у сенсі державних витрат".

Нагадаємо, Україна та НАТО сьогодні, 22 вересня, підписали низку документів про співпрацю.

Попередній матеріал
Аваков: Більше 120 осіб вже покарано за злочини проти Майдану
Наступний матеріал
Завтра Надія Савченко зустрінеться із сестрою
Теги:
Loading...