Facebook / Александр Билинский

"Бідний пенсіонер" Азаров купив маєток управління справами Путіна під Москвою – опубліковані фото

Микола Азаров, який днями скаржився на нестачу коштів через заморозку пенсії від України, живе в елітному районі під Москвою, у маєтку, записаному на дружину

Показові фото маєтку екс-прем'єра Миколи Азарова оприлюднив головний редактор видання Gorlovka.ua Олександр Білінський у своєму Facebook. У супровідному тексті до світлин журналіст написав: "Вчора московський сиділець Микола Азаров викликав на парі Яценюка, але скромно промовчав про свої російські апартаменти, зароблені за роки государевої служби в Україні. Все як у людей. Поруч з путінськими слугами. На Рубльовці. Оформлено на дружину".

Згідно з оприлюдненим документом із російського реєстру, житловий будинок площею понад 1000 квадратних метрів був придбаний 10 червня 2014 року на ім'я Людмили Миколаївни Азарової. Розташування "хатинки" дружини пенсіонера ще цікавіше за його площу: маєток перебуває на території, підконтрольній Федеральному державному унітарному підприємству "Рубльово-Успенський лікувально-оздоровчий комплекс" Управління справами президента РФ.

Нагадаємо, напередодні суд повторно заарештував кошти на пенсійному рахунку Азарова. Раніше рішенням Апеляційного суду міста Києва від 4 лютого рахунки були розблоковані, бо, зі слів адвоката, вони є єдиним джерелом прибутків екс-можновладця і їх арешт начебто був незаконним.

Попередній матеріал
300 тис. українських залізничників долучилися до загальнонаціональної акції підтримки Савченко
Наступний матеріал
У Мінську відбувається засідання тристоронньої контактної групи
Теги:
Loading...

Розенко: На сьогодні не йде мови про відновлення виплати пенсії Азарову

"Приїжджай - парі та строк затвердимо" - Аваков потролив Азарова і його "парі з Яценюком"

Суд повторно заарештував кошти на пенсійному рахунку Азарова - ГПУ

Суд ЄС скасував санкції проти Азарова і його сина, але арешту з активів не зняв

Під час вбивств на Майдані Янукович і Азаров вели переговори зі спецслужбами РФ – прокурор

Банкір із бізнес-групи Азарова вистрибнув з вікна – ЗМІ