5.ua

Без виконання Мінських угод ми втратимо будь-яку підтримку – експерт

Без виконання прописаних у Мінських угод Україна втратить будь-яку підтримку.

Про це філософ, культуролог і перекладач Олексій Панич заявив сьогодні, 31 серпня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе".

"Мені здається, що в Мінську, де йшли дуже важкі перемовини, ми досягли максимуму того, що могли досягти. І ми не одні там були, за нас там ще була потужна підтримка. А тепер те, чого ми досягли і там пообіцяли зробити, треба виконувати, бо інакше ми втратимо будь-яку підтримку. Тобто це був крок (підтримання в першому читанні змін до Конституції в частині децентралізації – Ред.) у правильному напрямі", - переконаний він.

Крім того, сьогоднішні протести біля будівлі Верховної Ради експерт вважає політичною грою: "Досить брудною, яка ставить власний інтерес політичної сили – тієї ж "Свободи" – вище за національні інтереси України". 

Нагадаємо, сьогодні, 31 серпня, Верховна Рада проголосувала за зміни до Конституції в першому читанні. Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) підтримали 265 народних депутатів.

У свою чергу, опоненти змін до Конституції розпочали мітинг під стінами ВР. Згодом там сталася сутичка. Мітингувальники намагалися прорвати кордон міліції, кидали димові шашки та інші предмети.

Таким чином, у результаті зіткнень під стінами Верховної Ради України в понеділок травми і поранення різного ступеня тяжкості отримали близько 100 правоохоронців.

Попередній матеріал
Ярош назвав сутички під Радою "ФСБшною багатоходівкою"
Наступний матеріал
Гройсман: Організатори заворушень під ВР мають нести політичну відповідальність
Теги:
Loading...