5 канал

Березовець про зрив "безвізових" законів: Багато фракцій намагаються розвалити коаліцію та переформатувати уряд

На думку політтехнолога, директора компанії Berta Communications Тараса Березовця, багато фракцій шукають шляхи розвалити коаліцію та переформатувати уряд.

Про це він сказав в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе".

"Ключова причина полягає не в гомофобії, а в тому що багато фракцій, які поки що нібито в коаліції, дійсно шукають шляхи цю коаліцію розвалити, переформатувати уряд, а в кращому випадку взагалі піти на дострокові вибори", - сказав він.

Політтехнолог додав: "Дійсно, ухвалили тільки 2 з 13 необхідних законів. Це абсолютна ганьба. Тоді, коли люди сьогодні тяжко працюють, депутати, хтось порахував, в середньому за тиждень відпрацьовують 10 годин - це по дві години на день. Отака результативність нинішньої Верховної Ради".

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала у першому читанні за новий Трудовий кодекс. Проте ухвалений учора, 5 листопада, у першому читанні кодекс не містить норми про заборону дискримінації, в тому числі за ознакою сексуальної орієнтації, яка є серед вимог ЄС для скасування віз українцям. В результаті парламентарії визначили термін для внесення поправок до проекту Трудового кодексу - три тижні, тож відповідну поправку ще можуть внести.

Попередній матеріал
У Німеччині почалася зустріч міністрів "нормандської четвірки"
Наступний матеріал
У центрі Стокгольма стався потужний вибух
Теги:
Loading...