Березюк: "Цей тиждень – тиждень українського політичного Рубікону"

  Верховна Рада України почала ранкове пленарне засідання.

  Під час свого виступу голова фракції "Самопомочі" Олег Березюк заявив, що цей тиждень є вирішальним для української політики. Він зазначив, що йдеться про Закон про вибори і початок публічної роботи щодо конституційних змін.  

  "Усього, про що згадали мої колеги, не буде ставатися, якщо ми матимемо якісну політичну систему. А її не буде через те, що парламент побоявся прийняти нормальний Закон про вибори. Зараз ми мучимося над тим, щоб довести той документ, що є, до якоїсь гідності. Тому цей тиждень – тиждень українського політичного Рубікону. Закон про вибори і початок публічної роботи щодо конституційних змін", - заявив Березюк.

  Окрім цього, на початку свого виступу Березюк закликав прем’єр-міністра України негайно почати особисто керувати Міністерством охорони здоров’я. З його слів, відомством наразі керує не міністр, а фармацевтична мафія. Про це він згадав з огляду на випадок смерті від ботулізму, який трапився два тижні тому у Львові. Березюк висловив обурення відсутністю в Україні сироватки від ботулізму. 

  Попередній матеріал
  На виборах у Молдові російські партії зазнали повного провалу - голова асоціації українців Молдови
  Наступний матеріал
  В Індонезії військовий літак впав на житлові квартали (фото)