5 канал

"Батьківщина" пішла із засідання Ради

  Народні депутати з фракції "Батьківщина" залишили пленарне засідання Верховної Ради.

  Це сталося після виступів з трибуни народного депутата з "Народного фронту" Андрія Тетерука та лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко.

  В ході виступу в Раді Тетерук заявив, що з інциденту, який вчора стався між ним та народним депутатом від "Батьківщини" Олександрою Кужель, обов'язково зробить висновки, але закликав всю політичну еліту "в усіх своїх діяннях, в усіх своїх словах зберігати внутрішню гідність і казати правду". Він запевнив, що йому надзвичайно прикро, що інцидент став можливий.

  Водночас Тетерук звернувся до парламентаріїв з прохання "зберігати спокій, не переходити на персональні образи". "Слідство покаже, хто є винним, і я готовий понести покарання в разі своєї вини", - додав він.

  Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що Олександра Кужель наразі перебуває у лікарні. Медики офіційно діагностували в неї струс мозку.

  Нагадаємо, вчора"Батьківщина" заявила, що не братиме участь в засіданнях парламенту, поки Тетерук не складе мандат через те, що вдарив пляшкою по голові Олександру Кужель.

  Попередній матеріал
  Українські держслужбовці пройдуть навчання в Латвії - Яценюк
  Наступний матеріал
  Зубко: Ситуація у Сватовому - під контролем, вже відновлено залізничний рух
  Теги:
  Loading...