5 канал

"Батьківщина" не збирається виходити з коаліції - нардеп

Політична партія "Батьківщина" вийде з коалції останньою.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат від ВО "Батьківщина" Сергій Соболєв.

"Від фракції "Батьківщина" не дочекаються (виходу з коаліції - 5.ua). В нас одна заява: ми вийдемо з цієї коаліції останніми. Вона (заява - 5.ua) не міняється вже, як мінімум, останні три місяці, коли навколо цього ведуться спекуляції", - зазначив він.

Народний депутат також сказав,що "Батьківщина" проголосує за законопроекти, ухвалення яких необхідне для візової лібералізації з ЄС, якщо будуть ухвалені, в першу чергу, "тарифні" законопроекти. 

"Ми будемо голосувати за всі питання, які так чи інакше пов'язані з соціальними стандартами, забезпеченням бійців АТО ... тому завтра у нас є всі шанси і ухвалити рішення стосовно рентної плати (за газ - 5.ua), її зменшення для державних компаній, а після цього ми переходимо одразу для голосування по найважливіших законопроектах, які стосуються боротьби з корупцією, те, що назвали безвізовим режимом", - зауважив Соболєв.

Нагадаємо, "Батьківщина" вчора, 3 листопада, на засіданні парламенту оголосила, що не голосуватиме у ВР, поки не буде поставлено її законопроектів на голосування до порядку денного про зниження тарифів.

Попередній матеріал
На Закарпатті прикордонники затримали контрабанду 5 тис. пачок цигарок
Наступний матеріал
Нуланд: Від своїх повітряних операцій в Сирії Росія втрачає по кілька мільйонів на день
Теги:
Loading...