5 канал

"Батьківщина" і "Самопоміч" раніше для себе кулуарно розглядали вихід із коаліції - Соня Кошкіна

Шеф-редактор інтернет-видання "Лівий берег" Соня Кошкіна припустила, що "Радикальна партія" - не єдина фракція, яка планувала вихід із парламентської коаліції.

"Як ці люди можуть разом працювати, тим більше працювати ефективно для країни, я особисто не розумію. Очевидно, що і "Батьківщина", і "Самопоміч" раніше для себе кулуарно розглядали вихід із коаліції. Але після того, як "Радикальна партія" їх випередила, робити це було би, м'яко кажучи, дивно", - сказала Кошкіна в ефірі "5 каналу".

Кошкіна висловила думку, що для "Самопомочі" вихід із коаліції обернувся би непорозумінням із власним електоратом, а зростання рейтингу "Батьківщини" наразі дозволяє політсилі рухатися без різких поворотів.

Нагадаємо, 1 вересня Олег Ляшко заявив про вихід фракції із парламентської коаліції. Він сказав, що його політсила переходить в опозицію до чинної влади. У той же день представник "РПЛ" в уряді - віце-прем'єр-міністр України Валерій Вощевський – заявив про рішення залишити уряд у зв'язку із виходом фракції з коаліції. Втім, 15 вересня фракція Ляшка не голосувала за відставку Вощевського, і відповідне рішення Верховна Рада не прийняла.

Попередній матеріал
Агентство при Петагоні успішно випробувало протез руки, який може відчувати дотики
Наступний матеріал
Білий дім: Міжнародна ізоляція Росії посилюється
Теги:
Loading...