Фото whitehouse.gov

Барак Обама привітав українців з Днем Незалежності

  Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама привітав український народ і Президента України Петра Порошенка із 24-річницею Незалежності.

  Про це повідомляє прес-служба глави України.

  "За останній рік Україна зробила вагомі кроки для досягнення мети, яку вона поставила перед собою з моменту отримання незалежності у 1991 році. Незважаючи на численні виклики, народ України наблизився більш ніж коли-небудь до здійснення свого спільного бачення вільної, демократичної та квітучої країни, міцно інтегрованої в серці Європи", - наголосив американський президент.

  Крім того Барак Обама запевнив український народ у подальшій підтримці з боку США: "Наші дві нації працюють разом, щоб підтримати та захистити право українського народу вільно обрати власний шлях вперед. У той час, коли ви працюєте, щоб провести вирішальні реформи, незважаючи на агресію з боку Росії на сході та окупацію Криму, Сполучені Штати будуть залишатися послідовними у своїй підтримці України".

  Президент Сполучених Штатів Америки переконаний, що дружба між двома країнами буде зміцнюватись ще більше із подальшою розбудовою Україною демократичних інституцій, просуванням верховенства права та прокладанням шляху для економічного зростання. 

  Зазначимо, сьогодні, 23 серпня, Україна відзначає День Державного Прапора. А вже завтра держава святкуватиме 24 річницю Дня Незалежності.

  Нагадаємо, учора, 22 серпня, під час зустрічі Петра Порошенка з особистим складом підрозділів Збройних Сил Україні в місті Чугуїв Харківської області військовослужбовці вручили Президенту український прапор, під яким воювали у зоні АТО.

  Попередній матеріал
  СБУ виявила контрабандний канал, через який вивозилися товари до Росії
  Наступний матеріал
  Аваков анонсував набір до патрульної служби ще у восьми областях
  Теги:
  Loading...