Фото ЛігаБізнесІнформ

Банкрутство року в Австрії - у пов'язаної з Клюєвими компанії виявили півмільярдний борг

  В Австрії збанкрутувала компанія, яку пов'язують з екс-регіоналами братами Клюєвими

  Банкрутство компанії Activ Solar, яка офіційно належить віденському адвокату Стефану Бенешу, стало поки що найбільшим у Австрії в 2016 році, повідомляє Deutsche Welle.

  Activ Solar – компанія з українським корінням та штаб-квартирою у Відні – збанкрутувала. Вона вкладала в проекти сонячної електрогенерації в Україні, накопичила понад 500 млн євро боргів. Як наслідок – господарський суд Відня наказав компанії почати процес реструктуризації. 34 кредиторам вже запропонували виплатити 20 відсотків від заборгованості протягом двох років.

  Австрійське видання DiePresse, у свою чергу, повідомило, що нині неплатоспроможна компанія Activ Solar на 100% належить віденському адвокату Стефану Бенешу. Главою компанії вказано Каве Ертефая – зятя Сергія Клюєва.

  Компанію Activ Solar з Клюєвими пов'язують уже давно. Утім, самі вони це категорично відкидають і неодноразово заявляли, що продали її.

  Андрій Клюєв був головою АП Віктора Януковича та членом Партії регіонів. Його брат Сергій був депутатом Верховної Ради від тієї ж політсили. Після того як минулого року він втратив депутатську недоторканність, Сергій Клюєв утік із країни. Вважається, що він і його брат переховуються в Росії.

  За даними FirmenCompass, банкрутство Activ Solar з 503,4 млн євро боргів є поки що найбільшим в Австрії від початку 2016 року. При цьому борги компанії перевищують активи на 18,6 млн євро.

  Нагадаємо, наприкінці січня цього року Верховна Рада підтримала подання Генеральної прокуратури України на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Сергія Клюєва.

  Попередній матеріал
  Порошенко: Хто сподівався на припинення співпраці України з МВФ - не дочекаєтесь
  Наступний матеріал
  Навальний подав до суду на Путіна – і впевнений у перемозі
  Теги:
  Loading...

  ВР отримала подання від Генпрокуратури на арешт Клюєва

  Рішення про розгін Євромайдану в ніч на 30 листопада прийняв Янукович, дав відповідне доручення Захарченку та Клюєву - ГПУ

  ГПУ звинувачує Клюєва у привласненні 610 млн грн

  Євросоюз продовжив на півроку санкції проти Клюєва