5.ua

Байден звернувся до українців: "І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій, не забудьте пом’янути незлим тихим словом"

  Віце-президент Сполучених Штатів зацитував з парламентської трибуни Тараса Шевченка й висловив надію, що процес оновлення держави триватиме.

  Під час свого виступу в Верховній Раді Україні Джо Байден пообіцяв підтримку українській державі. Утім, він наголосив, що підтримка міжнародної спільноти залежить від власних зусиль України, яка має продовжувати йти "шляхом прогресу".

  "Ви повинні самі керувати своєю долею. Ви повинні самі вибороти собі місце на землі, щоб створити свою ідентичність, щоб ви були своїм гордим народом. І великий поет Тарас Шевченко писав, писав і писав багато про те, щоб закликати українців виступити за свою долю. І я зараз його цитую: "І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій, не забудьте пом’янути незлим тихим словом…" Можливо колись, може, незлим тихим словом ви про мене згадаєте. Я буду завжди говорити про Україну", - сказав Байден з трибуни ВР. 

  Нагадаємо, напередодні під час брифінгу він заявив, що Сполучені Штати Америки підтримують український народ у боротьбі проти російської агресії і спонсорованих нею бойовиків на Донбасі. Також віце-президент запевнив, що питання незаконного вторгнення Російською Федерацією в Крим не втратило актуальності для США зокрема і міжнародної спільноти загалом. 

  Попередній матеріал
  У США вшанували пам’ять загиблих під час атаки на Перл-Гарбор
  Наступний матеріал
  Літак, який прямував із Сан-Франциско до Парижа, здійснив екстрену посадку
  Теги:
  Loading...