5.ua

Байден закликав українських депутатів зосередитись на реформах і не думати про перевибори – нардеп

Під час зустрічі з депутатами та громадськими діячами віце-президент США Джо Байден наголосив на тому, що Україні потрібно зберігати політичну стабільність, зосередитись на реформах і не думати про перевибори.

Про це в ефірі "5 каналу", напередодні, 7 грудня, повідомила народний депутат від "Народного фронту" Наталія Кацер-Бучковська.

"Ключовим меседжем віце-президента США Джо Байдена було забезпечення політичної стабільності в Україні, яка має наслідком фінансову стабільність. У першу чергу він закликав проводити подальші реформи і не відволікатися на проведення якихось позачергових виборів, політичних турбулентностей. Тобто ключовими повинні бути реформи, Україна не повинна скочуватись від однієї кризи до іншої", – сказала Кацер-Бучковська.

Також вона зазначила, що ключова теза Байдена полягала в тому, що Україні надзвичайно важливо зараз зберегти політичну стабільність: "Оскільки інакше вони не зможуть адвокувати Україну в світі, якщо ми знову покажемо якусь нестабільність".

Нагадаємо, учора під час брифінгу віце-президент США заявив, що Україна повинна викорінити корупцію, яка гальмує розвиток країни.

Попередній матеріал
Зсув на Червонозоряному проспекті в Києві триває, під загрозою житловий будинок
Наступний матеріал
Вночі Україна поновила поставки електроенергії до окупованого Криму
Теги:
Loading...