politrussia.com

Байден назвав корупцію "новою зброєю" Путіна

  Корупцію та підкуп Путін використовує для розколу Європи та війни проти України.

  Сполучені Штати закликають Україну боротися з російською агресією на всіх фронтах. Віце-президент США Джо Байден наголосив – мова не лише про військове протистояння, але й про інформаційні та енергетичні війни, а ще – про боротьбу з корупцією. Її – вважають у Вашингтоні – Москва використовує, щоби розколоти Європу і зупинити успіхи України. Тому Вашингтон закликає Київ якомога швидше реалізувати антикорупційні закони. В обмін обіцяє продовження фінансової підтримки:

  "Перехідний етап – це складно. Складно за будь-яких обставин, а надто - коли сильний сусід шкодить усьому, що ви робите. Для успіху Україна повинна переслідувати корупцію на всіх рівнях. Упродовж останнього року я щотижня розмовляю з Яценюком і Порошенком. Вони ухвалили антикорупційний закон, нині час його застосувати" – заявив Джо Байден.

  Віце-президент США підкреслив: "Корупція – нова зброя міжнародної політики... Наче отрута для демократії. Вона знищує ресурси та довіру уряду, виснажує війська і принижує людей. Росія та інші використовують корупцію та олігархів".

  Попередній матеріал
  МЗС Німеччини припускає ескалацію конфлікту на Донбасі
  Наступний матеріал
  У Києві стартував освітній "Арсенал ідей"

  МЗС Німеччини припускає ескалацію конфлікту на Донбасі

  Екс-прем'єр Литви: стратегія Путіна - не дозволити Україні стати успішною країною

  У США продовжуються дебати щодо можливого надання зброї Україні - Байден

  Генерал НАТО: РФ може окупувати Київ і Прибалтику за два дні