espreso.tv

Аваков звільнив керівника Управління із забезпечення повернення активів

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звільнив керівника Управління із забезпечення повернення активів, отриманих злочинним шляхом, МВС Олену Тищенко.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ. Зазначається, що 16 вересня Тищенко написала заяву про звільнення за власним бажанням і того ж дня міністр її підписав.

  Як повідомляє видання "Радіо свобода", 16 вересня керівник управління з забезпечення повернення активів, набутих злочинним шляхом, Міністерства внутрішніх справ Олена Тищенко оголосила, що подала заяву на звільнення. Вона заявила, "інформаційні атаки" проти її управління і особисто проти неї виявилися "успішними".

  У довгій заяві Тищенко перелічила успіхи її управління, але заявила, що воно "не може існувати у процесуальному та політичному вакуумі", й поскаржилася на такі законодавчі ініціативи, як пропозиція створити Агентство з повернення активів та розпорядження ними тощо, в яких, за її словами, "до того ж пропонується закласти корупційні можливості для таких органів".

  Нагадаємо, як стало відломом 8 липня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про створення Управляння для повернення активів, отриманих злочинним шляхом. Очолила новостворений підрозділ Олена Тищенко, колишня дружина відомого бізнесмена Сергія Тищенка. Управління має співпрацювати із правоохоронцями інших держав, щоб якнайшвидше знайти та заморозити активи осіб, щодо яких йде слідство.

  Попередній матеріал
  Тимошенко заявляє, що пакет законопроектів щодо реструктуризації держборгу не передбачений законодавством
  Наступний матеріал
  У центрі Багдада пролунали вибухи: 12 людей загинуло
  Теги:
  Loading...