5.ua

Аваков: Знайдено архів сім'ї Януковича

  Вчора, 15 грудня, в ході обшуків приватної квартири було виявлено архів президента-утікача Віктора Януковича.

  Про це на засіданні уряду в середу, 16 грудня, заявив глава МВС Арсен Аваков. 

  "Кілька місяців роботи Сергія Білана (перший заступник голови Державної фіскальної служби України - 5.ua) і нашого слідчого управління дали такий результат, коли у нас в руках один з найбільших архівів безпосередньо Януковича. Це оригінали документів на Межигір'я ... особисті документи Януковича, починаючи від його пенсійного посвідчення", - сказав він.

  За словами голови МВС, "це дуже великий крок для слідчих".

  Як заявив заступник голови Нацполіції Олександр Вакуленко, в ході реалізації отриманої оперативної операції вчора, 15 грудня, слідчими з оперативними працівниками в одній із приватних квартир Києва було проведено обшук. "В ході обшуку дійсно вилучено значну частину архіву сім'ї Януковича. Зокрема, вилучено печатки більше 30 офшорних фірм, банківські документи, які викривають злочинні схеми, за допомогою яких здійснювалися розкрадання бюджетних коштів", - зазначив він.

  Вакуленко наголосив: "Я сподіваюся, що наявність і аналіз вказаних документів дасть можливість слідству значно просунутися в розслідуванні за цими фактами, а також сприятиме поверненню незаконно виведених з нашої держави активів та встановлення істини".

  Нагадаємо, співробітники СБУ затримали ще одного спільника Януковича у справі привласнення "Межигір'я".

  Попередній матеріал
  На Луганщині СБУ знайшла схованку з великим арсеналом боєприпасів (фото)
  Наступний матеріал
  Савченко звільнять лише за умови політичного тиску - адвокат
  Теги:
  Loading...