focus.ua

Аваков: "Це вже шостий або сьомий замах... До цього треба ставитися по-філософськи"

  Замах на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, який планував вчинити Андрій Янголенко, затриманий напередодні командир батальйону "Слобожанщина" – став не першою спробою вбивства голови МВС.

  Про це заявив сам міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. "Це вже шостий або сьомий замах, який з тим чи іншим успіхом рухався вперед. Вже привозили і пластид у банці з-під халви під міністерство, і стріляли з гранатомета - це все буває. До цього треба ставитися по-філософськи... Ми думаємо про охорону перших осіб держави, так чи інакше. Намагаємося, щоб це було непомітно, і розуміємо, що життя в країні все одно йтиме вперед - тому робимо свою справу", - сказав він.

  Однією із причин організації замаху на себе міністр назвав пост-воєнний синдром. Як з’ясували слідчі, крім планів ліквідувати Авакова, комбат "Слобожанщини" також готував вбивство народного депутата та засновника полку "Азов" Андрія Білецького, командира роти спецпризначення "Східний корпус" Олега Ширяєва, а також радника міністра внутрішніх справ Всеволода Кожем’яки.

  Нагадаємо, знімальна група "5 каналу" побувала в розташуванні батальйону "Слобожанщина", керівника якого звинувачують у підготовці замаху на Авакова.

  Попередній матеріал
  Лисенко: Російські терористи порушили перемир'я біля Донецького аеропорту - поранено бійця ЗСУ
  Наступний матеріал
  Росія хоче заморозити конфлікт на Сході України - Кучма