Одеса, МВС
Одеса, МВС np.pl.ua

Аваков пішов у відпустку, Згуладзе виконуватиме обов'язки керівника МВС

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пішов у відпустку.

  Виконуючим обов'язки глави МВС призначено Еку Згуладзе. Про це повідомив агентству УНІАН прес-секретар відомства Артем Шевченко. Як довго триватиме відпустка міністра, не повідомляється.

  Нагадаємо, 4 серпня Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про Національну поліцію", який 2 липня прийняла в другому читанні Верховна Рада. Цей закон озброює нових патрульних повноваженнями для підтримання правопорядку.

  "На посаді керівника Національної поліції я бачу Еку Згуладзе", - заявив Порошенко у липні. За словами Президента, сама вона виступила проти такого призначення. Глава держави сподівався переконати її.

  5 серпня радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко в ефірі "5 каналу" заявив, що очолити Національну поліцію може людина не із системи МВС. "Не буду говорити прізвища, бо почнеться зараз дискусія, але це можуть бути люди не з сьогоднішньої системи. Це можуть бути запрошені представники з інших сфер, це можуть бути правозахисники. Ці люди можуть бути непричетними до історії української міліції останніх 24 років", – зазначив Варченко. За його словами, вже є кілька кандидатів на цю посаду.

  Попередній матеріал
  У Новосибірську мітингуватимуть проти знищення "санкційних" продуктів
  Наступний матеріал
  Тарас Качка: Бізнесу і ДФС стало легше вести діалог
  Теги:
  Loading...