чеботар 5.ua

Антикорупційний комітет ВР вимагає від Авакова усунути свого заступника Чеботаря

Члени антикорупційного комітету парламенту вимагають від міністра внутрішніх справ Арсена Авакова відсторонити від обов’язків свого заступника Сергія Чеботаря. Причина - інцидент із журналістами-розслідувачами.

Під час зйомок у селі Лісники на Київщини на них напали невідомі, які нібито вільно заходили на територію маєтку, що, як вважають журналісти, належить Чеботарю. Сам заступник міністра називає цей випадок провокацією через його принципову позицію у питанні викоренення корупції в МВС.

Сергій Чеботар переконує, що маєток, біля якого напали на журналістів, належить родині його доньки, і сам він жодним чином до тієї нерухомості не причетний. Чиновник демонструє відкритість перед журналістами. Пропонує подивитися його маєток: 0,7 гектарів землі і будинок на 120 метрів.

Такої відкритості чиновник не демонструє перед парламентарями. Цієї середи його викликали на засідання Антикорупційного комітету. Ані він, ані міністр не з'явилися. Депутати заслухали лише журналістів.

"Ми впродовж тижня зажадали від МВС внутрішнього розслідування. На час цього розслідування Чеботар має бути відсторонений. Якщо не буде ніяких заходів, ми попередили, що займемося відставкою самого міністра. Якщо він покриває таких людей, тоді йому не місце в МВС", - пояснив голова комітету з питань боротьби з корупцією Єгор Соболєв.

Чеботар переконує, що саме він бореться з корупцією в міністерстві. І невдоволені цим намагаються його дискредитувати. Ба більше, влаштували переслідування членів його родини. Але на час розслідування готовий добровільно піти у відпустку.

Олексій Братущак, 5 канал.

Попередній матеріал
Терористи 37 разів за день порушили режим тиші - прес-центр АТО
Наступний матеріал
Нові фото Google виявили скупчення російських військ за 20 км від кордону України
Теги:
Loading...

Під Києвом напали на журналістів, які проводили антикорупційне розслідування

У Сімферополі "тітушки" напали на учасників кримськотатарської конференції

У Києві напали на магазин Roshen

Невідомі напали на учасників прес-конференції щодо захисту кримських татар