5 канал

Антикорупційний комітет отримав остаточну редакцію законопроекту про створення Нацагенства з управління активами за дві години до голосування - нардеп

Остаточну редакцію законопроекту про створення Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів Антикорупційний комітет отримав за дві години до голосування на пленарному засіданні Верховної Ради.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявила позафракційний народний депутат Вікторія Пташник.

"Антикорупційний комітет зібрався у вівторок, було засідання, на яке було запрошено авторів поправок і продовжив він своє засідання в середу. І комітет насправді, багато депутатів, які подавали свої поправки, вони вимагали, щоби ми проговорили якраз концептуальні речі, тому що їхні поправки були однотипними. Замість цього комітет вирішив не проговорювати усі ці моменти і фактично зразу на комітеті з'явилаcя порівняльна таблиця вже з попередньо визначеним чомусь рішенням від імені Комітету, незрозуміло, депутати ж мають за це голосувати", - сказала вона.

За її словами, Антикорупційний комітет отримав остаточну редакцію законопроекту про створення Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів за дві години до голосування.

"Перед тим, як почався Комітет, ми були у вівторок, ці рішення (поправки до законопроекту про створення Нацагенства з управління активами - 5.ua) уже були кимось прийняті. Це по-перше. І по-друге, до речі, це дуже важливо, вночі ще не було навіть порівняльної таблиці підготовлено і ми її отримали за дві години до голосування - остаточну редакцію такого важливого законопроекту", - зауважила Пташник.

Нагадаємо, Верховній Раді не вдалося проголосувати у другому читанні за створення Нацагентства щодо повернення активів.

Попередній матеріал
ЄС продовжить підтримку Антикорупційної прокуратури, зокрема і фінансово – Томбінський
Наступний матеріал
На відновлення Сватового виділять 40 мільйонів гривень
Теги:
Loading...