5.ua

Антикорупційні закони направлені на аналіз Єврокомісії - Парубій

  Верховна Рада направила в Єврокомісію антикорупційні законопроекти.

  Висновок Європейської комісії буде протягом кількох днів. Про це сьогодні, 12 листопада, повідомив заступник спікера парламенту Андрій Парубій, пише "РБК-Україна".

  За його словами, парламент направив законопроекти з питань арешту майна №2540а, №2541а та проект закону щодо створення Національного агентства з питань повернення активів.

  "Ми будемо чекати від них детального аналізу. Вже сьогодні таблички (порівняльні таблиці законопроектів №3040, №2540а, №2541а) були передані всім нашим європейським партнерам, і якщо від них буде застереження щодо тієї чи іншої норми цих законопроектів, ми будемо виносити їх в зал, і будемо шляхом внесення поправок доголосовувати",- зазначив Парубій.

  Заступник голови Верховної Ради також додав: "Відповіді ми очікуємо в найближчі дні. Я думаю, що протягом трьох-чотирьох днів ми вже зможемо отримати експертизу".

  Нагадаємо, нещодавно парламент проголосував за проект закону щодо накладення арешту на майно із пакету законопроектів, необхідних для лібералізації візового режиму з Європейським Союзом. Однак у ВР домовилися, що до підписання Президента стосовно цього закону буде проведено експертизу на його відповідність європейським директивам.

  Попередній матеріал
  Росія готує нову провокацію проти України - Лисенко
  Наступний матеріал
  У Чернігові спецслужбовці затримали торговця бойовими гранатами
  Теги:
  Loading...