5.ua

Антикорупційні реформи в Україні є ключовими для запровадження безвізового режиму - Могеріні

  Виконання антикорупційних реформ - ключовий елемент для запровадження безвізового режиму, а також реалізації торговельної частини Угоди про асоціацію. 

  Про це заявила Верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні після зустрічі з українським Президентом. "Антикорупційна реформа є ключовою для забезпечення довіри до України з боку її партнерів. Це також буде ключовим моментом для реалізації торговельної частини Угоди про асоціацію. Окрім цього, боротьба з корупцією - це важливий елемент для запровадження безвізового режиму, а також Плану дій, пов’язаного з цим. Ми наголосили на тому, що Антикорупційне бюро має запрацювати уже найближчим часом", - заявила голова європейської дипломатії.

  Зі свого боку Петро Порошенко повідомив, що уже сьогодні зустрінеться з керівниками парламентських фракцій, щоб поговорити про голосування за євроінтеграційні законопроекти. Їх, за словами глави держави, у Верховній Раді мають розглянути до кінця тижня.

  "Хочу поінформувати що в п’ятницю Україна врегулювала питання щодо членів комісії щодо обрання антикорупційних прокурора і я дуже вдячний всім за те, що ми маємо просуватися і демонструвати прогрес у здійснені всіх без виключення напрямків реформ, які Україна має здійснити для європейської інтеграції", - повідомив Президент.

  Попередній матеріал
  Українці написали 15-й радіодиктант національної єдності
  Наступний матеріал
  Для уникнення бійок у Раді мають працювати парламентські пристави – експерт
  Теги:
  Loading...