5 канал

Антикорупційне бюро запрацює з 1 жовтня - Ситник

Національне Антикорупційне бюро запрацює з 1 жовтня 2015 року.

Про це в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" повідомив директор Національного Антикорупційного бюро України Артем Ситник.

"Все законодавство для того, щоб запустити роботу бюро і запустити роботу Антикорупційної прокуратури, вже прийняте. Єдине, що необхідно створити і провести відкритий конкурс на Антикорупційного прокурора", - сказав він.

Ситник також додав: "Ми зробили все, щоб 1 жовтня 70 детективів було, як то кажуть, під парами, і вони готові працювати".

За його словами, наразі недобору детективів немає, незважаючи на те, що усі тести пройшли поки що 70 осіб. Принципово важлива не кількість детективів, а якість їхньої роботи. "Після того як ці детективи приступлять до розслідувань, паралельно буде запущено процес добору детективів… Я неодноразово наголошував , що кількість детективів у структурі Антикорупційного бюро складає 240 чоловік", - додав Ситник.

Як повідомляв 5.ua, 8 липня стартував перший етап відбору кандидатів на посади детективів Національного антикорупційного бюро України. 

Попередній матеріал
Влада Львівщини передала бійцям АТО 1422 земельні ділянки
Наступний матеріал
Учені спростували користь риб'ячого жиру
Теги:
Loading...