5 канал

Антикорупційне бюро запрацює з 1 жовтня - Ситник

Національне Антикорупційне бюро запрацює з 1 жовтня 2015 року.

Про це в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" повідомив директор Національного Антикорупційного бюро України Артем Ситник.

"Все законодавство для того, щоб запустити роботу бюро і запустити роботу Антикорупційної прокуратури, вже прийняте. Єдине, що необхідно створити і провести відкритий конкурс на Антикорупційного прокурора", - сказав він.

Ситник також додав: "Ми зробили все, щоб 1 жовтня 70 детективів було, як то кажуть, під парами, і вони готові працювати".

За його словами, наразі недобору детективів немає, незважаючи на те, що усі тести пройшли поки що 70 осіб. Принципово важлива не кількість детективів, а якість їхньої роботи. "Після того як ці детективи приступлять до розслідувань, паралельно буде запущено процес добору детективів… Я неодноразово наголошував , що кількість детективів у структурі Антикорупційного бюро складає 240 чоловік", - додав Ситник.

Як повідомляв 5.ua, 8 липня стартував перший етап відбору кандидатів на посади детективів Національного антикорупційного бюро України. 

Попередній матеріал
Влада Львівщини передала бійцям АТО 1422 земельні ділянки
Наступний матеріал
Учені спростували користь риб'ячого жиру