5.ua

Американці були вражені роботою української делегації у Вашингтоні - Яценюк

  Президент США Барак Обама в ході візиту української делегації до США висловив підтримку Україні в боротьбі проти російської агресії.

  Про це під час виступу у Верховній Раді заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  "Шановні члени парламенту! Я хотів би відзвітувати перед вами за урядову поїздку до Канади, США та Великої Британії. Усвідомлюючи всю складність, як залучати іноземні інвестиції до України (у нас є програма зі Світовим банком, але вона стабілізаційна) – з цим завданням їхала наша делегація до США. Ми зустрілися з президентом Бараком Обамою, віце-президентом Джо Байденом і представником з цього питання. Президент Обама висловив нам підтримку у боротьбі проти російської агресії та за наше європейське майбутнє", - каже прем'єр.

  За його словами, американці були вражені в ході візиту українського уряду.

  "В рамках інвестиційної конференції є перше досягнення. Треба було показати взагалі там, що таке Україна. Бо коли всі чують там про Україну, то перше, про що думають – війна, терористи, окупація. Після того як американці поспілкувалися з нашою делегацією, хочу сказати, що члени урядової делегації відпрацювали на 10 з 10. Американці були вражені, бо в них є вже, знаєте, досвід спілкування з попередніми українськими урядами", - сказав Яценюк.

  Як повідомляв 5.ua, під час візиту української делегації до США представники урядів двох країн підписали угоду про лібералізацію ринку повітряних перевезень. Крім того, американські компанії поставлять в Україну сільськогосподарську техніку на $1 млрд. Народний депутат (фракція "Народного фронту") Остап Семерак заявив, що Україна у ході бізнес-форуму заручилася підтримкою США.
  Попередній матеріал
  Небезпечніше було б не закріпити в Конституції особливості місцевого самоврядування на Донбасі – дипломат
  Наступний матеріал
  Голосування за проект змін до Конституції в частині децентралізації було цивілізаційним – Соболєв
  Теги:
  Loading...