http://vidia.org/

Американський сенатор: Самою їжею і взуттям Україну не захистити

  Американські сенатори Джон Майккейн та Марк Кірк зустрілися з українською громадою Чикаго. Законотворці США підтримали надання зброї українській армії та запевнили присутніх, що вимагатимуть підтримки України владою США.

  Про це повідомляє VIDIA.

  Під час зустрічі обидва сенатори висловили своє ставлення до російського агресії.

  "Ми плануємо розміститися в Польщі, щоб забезпечити виконання нашого зобов’язання перед НАТО присутністю війск. Ми покажемо Путіну, що ми підримуємо Європейську демократію", - зазначив Марк Кірк.

  "Я впевнений, що в амбіціях Володимира Путіна є відновлення Російської імперії. Путін повернувся до старої риторики Радянського Союзу. І звичайно, він продовжує становити загрозу іншим країнам", - додав Джон Маккейн.

  Американські законотворці запевнили українську громаду, що виступатимуть на підтримку урядом США українців.

  "Я стою перед вами не як республіканець, не як демократ, а як людина, як любить вашу країну, яка мала можливість побачити красу цього народу. Я все життя пам’ятатиму людей Майдану", - сказав Маккейн.

  Спогадами про Майдан Маккейн ділився ще перед виступом. З власного мобільного телефону він продемонстрував генеральним консулам України та Литви майданівські світлини і відео.

  Кірк запевняє, що надання зброї Україні – це єдиний вихід захистити державу.

  "Ми не можемо захищати країну комплектами їжі та взуття. Ми повинні надіслати в Україну протитанкові ракети, які виготовлені в Сполучених Шататах і можуть знищити радянський танк на відстані 3 кілометрів", - пояснив Кірк.

  Очевидно, що США якомога бічльше прагне допомогти українському народові, проте зважаючи на можливе виникнення світового конфлікту з Росією, Сполучені Штати діють обережно.

  "Не думаю, що існує загроза повномасштабного конфлікту, але звичайно, що існує загроза подальшої агресії Росії, якщо вона не заплатить за це. Прикро, що Президент США не надає зброю українцям, з якою вони могли б захистити себе", - зазначив Маккейн.

  "Я б додав, що у разі повномасштабного конфлікту, Росія має 20 тисяч ядерних боєголовок і це був би кінець Сполучених Штатів. Ми повинні робити все можливе, щоб не почалась війна між США та Росією", - сказав під час зустрічі Кірк. 

  Попередній матеріал
  Заява Корбана щодо проведення народного віче в Дніпропетровську є шантажем – Найєм
  Наступний матеріал
  Призначено т.в.о. голови фіскальної служби України
  Теги:
  Loading...
  Американський уряд надав Україні ще $2 млрд як кредитні гарантії – Мінфін

  Американський уряд надав Україні ще $2 млрд як кредитні гарантії – Мінфін

  348 конгресменів США радять Обамі вплинути на постачання зброї до України

  348 конгресменів США радять Обамі вплинути на постачання зброї до України

  Сенатор - прибічник надання Україні зброї - балотуватиметься в президенти США

  Сенатор - прибічник надання Україні зброї - балотуватиметься в президенти США

  У квітні США доправлять в Україну 300 військових інструкторів - Пентагон

  У квітні США доправлять в Україну 300 військових інструкторів - Пентагон