president.gov.ua

"Альтернативи Мінському процесу не існує" - Порошенко, Меркель та Олланд провели переговори

  Президент України за підсумками переговорів з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Франції Франсуа Олландом заявив, що альтернативи Мінському процесу не існує.

  "Альтернативи Мінському процесу не існує. Ми це казали у спільній заяві під час саміту НАТО 5 вересня минулого року. Ми це казали, коли підписували 12 лютого 2015 року в Мінську, півроку тому. Ми це кажемо і зараз. Ми впевнені в тому, що Мінський процес, який базується на мирному плані, є абсолютно універсальним інструментом", - цитує прес-служба Президента заяву Порошенка, зроблену за підсумками переговорів.

  "Ми чітко декларуємо, що на сьогоднішній день, на жаль, саме Російська Федерація і підтримувані нею бойовики становлять єдину загрозу для відновлення миру і стабільності в регіоні", - наголосив Президент України.

  Ангела Меркель підтримала українського Президента. "Ми зустрілися для того, щоб втілити в життя Мінські домовленості”, - заявила вона, передає УНІАН. Меркель констатувала, що режим припинення вогню не виконується, що призводить до втрат як серед цивільного населення, так і серед військових.

  За словами німецького канцлера, сторони домовилися про те, що "слід скористатися" існуючим Нормандським форматом, а "не утворювати новий".

  Раніше Президент України зустрівся в Берліні з федеральним президентом Німеччини Йоахимом Ґауком. Порошенко подякував за чітку і тверду позицію Берліна щодо відновлення суверенітету і територіальної цілісності України та провідну роль Німеччини у консолідації міжнародної підтримки для України.

  Попередній матеріал
  "Гайдамаки": Якщо ти воюєш проти Росії, то не станеш слухати їхній шансон
  Наступний матеріал
  Суд в Гаазі зобов'язав Росію виплатити компенсацію за захоплення судна Greenpeace
  Теги:
  Loading...