5 канал

Абромавичус: треба звільнити Шокіна, а прем’єром обрати Яресько

Міністр впевнений, що реформувати Кабмін потрібно за прикладом Канади

В Україні немає умов для роботи реформаторів. Отже потрібно змінювати Кабмін, а також чітко розділити обов'язки уряду та парламенту, щоб депутати не могли лобіювати свої інтереси. Про це у п’ятницю заявив міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус.

Водночас, чи йтиме з посади сам, як заявляв раніше, Абромавичус не коментував. Однак запропонував свої шляхи реформування країни. Він запевнив, що потрібно звільнити генпрокурора Віктора Шокіна, до якого є багато претензій, зокрема, і в представників бізнесу. З політики має піти й Ігор Кононенко.

За словами Абромавичуса, реформувати Кабмін потрібно за прикладом Канади. А працювати в новому уряді мають лише реформатори. Запропонував міністр і свого кандидата на посаду прем’єра: "В технократичному уряді потрібно назначати прем’єра-технократа. Тому тут я запропонував кандидатуру Наталії Яресько. І, звичайно, з умовою, що новий прем’єр-міністр сама зможе набирати міністрів. Повна свобода відбору. Жодних політичних, бізнес чи фінансових інтересів. І бажано набирати замміністрів лише серед тих, хто не був в уряді до Майдану", - заявив міністр.

Нагадаємо, 3 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив, що покидає своє крісло через блокування важливих реформ і тиск на його команду.

Попередній матеріал
У Міноборони розкрили нову систему штрафів для військовослужбовців
Наступний матеріал
Заява Абромавичуса стала несподіванкою для Мінекономрозвитку – заступник міністра
Теги:
Loading...

Через відставку Абромавичуса Україна має проблеми з МВФ – експерт

Демарш Абромавичуса зіграв на користь Яценюка - експерт

Абромавичуса викликали на допит в Антикорупційне бюро

Абромавичус відмовився відкликати заяву про відставку

Кононенко-Абромавичус: емоційне "розслідування" за зачиненими дверима

5 канал - трансляція наживо