Абромавичус
Абромавичус unian.net

Абромавичус про роботу в Кабміні: Я хотів би продовжити реформи

  Абромавичус не відкидає можливості свого повернення в Кабмін. За його словами, реформи в Україні можуть тривати тільки за умови зміни голови уряду

  Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус допускає своє повернення в Кабмін. Про це він заявив, виступаючи на ХІІ інвестиційній конференції, організованій "Драгон Капітал" у Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Я хотів би продовжити реформи, але, на жаль, я думаю, що деякі мости я вже спалив і мені буде важко повернутися. Але, може, диво якесь станеться, хто його знає", - сказав він.

  Абромавичус зазначив, що багато із запланованого не вдалося закінчити, і продовження реформ потребує серйозної роботи. При цьому він підкреслив, що реформи в Україні можуть тривати тільки за однієї умови - зміни голови уряду.

  Міністр, проте, не назвав кандидатуру найбільш прийнятного, на його думку, прем'єра, однак зазначив, що характеристикам, яким відповідав би новий прем'єр, на поточний момент відповідає міністр фінансів Наталія Яресько, повідомляє УНІАН.

  Як повідомляв 5.ua, 3 лютого 2016 року міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки та активну протидію проведенню його командою реформ. За його словами, народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко блокував роботу МЕРТ і чинив тиск.

  Попередній матеріал
  Терористи знову обстріляли будинки цивільних в Авдіївці - Аброськін
  Наступний матеріал
  Підгрупи Тристоронньої контактної групи зібрались у Мінську
  Теги:
  Loading...

  Депутат від "БПП" назвав заяву Абромавичуса "скигленням"

  Слідом за Абромавичусом у відставку йде його перший заступник

  Абромавичус відмовився відкликати заяву про відставку

  Абромавичуса викликали на допит в Антикорупційне бюро

  Журналістка назвала ймовірні причини відставки Абромавичуса

  Абромавичус цього тижня збирається надати Антикорупційному бюро додаткові матеріали