5 канал

16 грудня Порошенко поїде до Брюсселя, де ЄС прийматиме рішення щодо санкцій проти РФ

  Президент України Петро Порошенко вважає, що продовження санкцій щодо Росії буде гарантією уникнення повномасштабного наступу на Україну.

  Про це він заявив на урочистостях з нагоди 24-ї річниці Збройних Сил України.

  "Продовження санкцій дасть певні гарантії від повномасштабного наступу росіян і створить кращі умови для посилення міжнародного тиску нашої коаліції на Москву в питаннях повернення окупованих районів Донбасу під суверенітет України", - сказав глава держави.

  Порошенко також повідомив, що 16 грудня вирушить до Брюсселя на переговори напередодні прийняття рішення Європейським Союзом щодо продовження санкцій проти Російської Федерації.

  "Дипломати ведуть старанні переговори з приводу того, щоб у найближчі тижні забезпечити солідарне рішення ЄС, яке має до 17 грудня продовжити санкції, які світ застосовує проти Росії-агресора", - зазначив Президент.

  Глава держави поінформував, що вже провів багато переговорів на цю тему з абсолютною більшістю країн Євросоюзу. "А 16 грудня планую вирушити до Брюсселя, щоб поставити остаточну крапку в цьому питанні", - зауважив Порошенко.

  Нагадаємо, Порошенко та Держсекретар США Керрі телефоном обговорили ситуацію на Донбасі та збереження санкцій проти РФ.

  Попередній матеріал
  У Росії на горі Ельбрус зник український вчений
  Наступний матеріал
  Акція протесту "далекобійників" у Москві: реакція городян
  Теги:
  Loading...