Фото Андрія Кравченка

Яценюк кадрових змін у Кабміні не планує, натомість Гройсман анонсує відставки серед урядовців

  Прем'єр-міністр України у відставку не збирається.

  Про таке прем'єр заявив на підсумковій прес-конференції за 2015 рік.

  Він також говорив про переваги і недоліки роботи уряду цього року. До перемог записав рішення Єврокомісії про лібералізацію безвізового режиму з ЄС, стабілізацію економіки під час війни, а також кількість судових процесів проти Росії - торік Україна позивалася проти Росії до міжнародних судів у чотирьох справах.

  Наступного року, Яценюк чекає на рішення Стокгольмського арбітражу щодо газових суперечок із Росією. У невдачі уряду цьогоріч прем'єр записав роботу міністерства освіти та охорони здоров'я. Надолужити в цих сферах для прем'єра серед пріорітетів на наступний рік. "Про те, що у відставку, за що? І якщо відставка - це вибори..." - заявив Яценюк.

  Натомість голова Верховної Ради якраз анонсує кадрові зміни в уряді. Щоправда, хто саме піде і тим більше, хто прийде натомість на підсумковій прес-конференції Володимир Гройсман не сказав. Лише натякнув, що з Кабміну підуть ті, до кого цьогоріч було найбільше зауважень. 

  "Ми стоїмо на порозі необхідності переформатування уряду. І усі це підкреслюють, і усі про це говорили, і я також - у бюджетну ніч. Оскільки до багатьох міністрів є запитання щодо ефективності їхньої роботи. Коаліція діюча є. І якщо виникне питання у політичних сил українського парламенту участі у коаліції, я думаю, що це питання абсолютно нормальне у політичному діалозі", - наголосив Гройсман.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше, 29 грудня 2015 року, Яценюк назвав пріоритети уряду на 2016 рік. Серед пріоритетів у планах Кабміну - реформування середньої освіти та системи медицини. 

  Попередній матеріал
  Президент підписав закон про ЗЕД, що дозволить запровадити контрсанкції проти Росії
  Наступний матеріал
  Місія ОБСЄ відвідала Комінтернове: спостерігачі побачили численні сліди від коліс та гусениць військової техніки
  Теги:
  Loading...